utorok
17:30
14 november

Presentation Hacking 2017

Iné
Sportbar, Dolná 11, BB
Miesto konania
KLIKNITE TU
Webová adresa
coworkingbb@gmail.com
Emailová Adresa

 

Chýba vám istota pri vedení obchodnej prezentácie, alebo tímovej porady? Potrebujete odstrániť stres a obavy z verejného vystúpenia?Prečo Presentation Hacking 2017?

Spoznajte konkrétne a praktické rady, ako sa pripraviť na prezentáciu, ako zvládnuť trému z vystúpenia, ako zaujať pozornosť, pôsobiť sebaisto a získať dôveru publika.Pre koho je školenie určené?

Školenie je manažérom a tímlídrom, obchodníkom produktovým manažérom, freelancerom, zástupcom neziskových organizácií a každému, kto vedie prezentácie, porady a verejné vystúpenia.  Lektor: Oliver Jakubík z FLOWY

Oliver vyštudoval mix humanitných predmetov a už počas VŠ štúdia začal pracovať ako predajca a obchodný manažér. Neskôr zastával vrcholové obchodné a manažérske pozície, kde úspešne viedol strategické a obchodné tímy od 5 do 120 zamestnancov.
Od roku 2008 pomáha spolu s tímom 15 lektorov a konzultantov firmám, manažérom a podnikateľom v oblasti firemného, obchodného a osobného rozvoja, v rámci vlastnej konzultačnej spoločnosti.
Miluje objavovanie a testovanie najnovších trendov v oblasti manažérskeho a osobnostného rozvoja, kreatívne riešenia, cestovanie po Európe, značku Apple, jazz & chill hudbu, zmysluplné filmy a RedBull :).

Vstupné: 10 eur

Pridať do kalendára 14/11/17 17:30 Europe/Paris Presentation Hacking 2017   Chýba vám istota pri vedení obchodnej prezentácie, alebo tímovej porady? Potrebujete ods...www.podujatiabb.sk | portál podujatí Sportbar, Dolná 11, BB www.facebook.com/events/236778703518570 coworkingbb@gmail.com true MM/DD/YYYY