štvrtok
18:00
23 november

Nočné šifry

ŠPORT
Sport BAR, Dolná 11
Miesto konania
KLIKNITE TU
Webová adresa

No©n∑ Šh1-free je nočná šifrovacia hra 3 - členných tímov. Počas hry sa tímy snažia vylúštiť jednotlivé šifry na stanovištiach, ktorých riešenie ich posunie k ďalšiemu stanovišťu a ďalšej šifre. Takto sa postupne presúvajú z miesta na miesto. Vyhráva tím, ktorý získa najviac bodov (resp. pozri presný systém bodovania nižšie). Časovo je hra ohraničená na 4 hodiny.

Ak si tím so šifrou nevie rady, môže požiadať rozhodcu na príslušnom stanovišti o nápoveď. Ak mu nepomôže ani nápoveda, môže ho následne požiadať o jej riešenie. Za každé požiadanie o nápoveď sa mu však odrátavajú body.

Hra sa automaticky končí po 4 hodinách a ak do tohto momentu nie je v cieli ani jeden tím, víťazom sa stáva ten tím, ktorý má v tomto čase najviac bodov a je najbližšie k cieľu.

 

 

Pridať do kalendára 23/11/17 18:00 Europe/Paris Nočné šifry No©n∑ Šh1-free je nočná šifrovacia hra 3 - členných tímov. Počas hry sa tímy snažia vylúšt...www.podujatiabb.sk | portál podujatí Sport BAR, Dolná 11 www.outdoor-institute.sk true MM/DD/YYYY