piatok
09:00
29 september

Noc výskumníkov

KULTÚRA
Europa shopping center
Miesto konania
KLIKNITE TU
Webová adresa

Noc výskumníkov v Banskej Bystrici

Európska Noc výskumníkov 2017 v Banskej Bystrici sa uskutoční už 29.9.2017. V priestoroch nákupného centra Europa Shopping Center (9:00 – 21:00) na vás čakajú vedecké stánky a prezentácie univerzít a výskumných inštitúcií – Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Žilinská univerzita v Žiline, Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky, výskumné ústavy Slovenskej akadémie vied a inovatívne firmy.

Vedci sa vám predstavia aj prostredníctvom prednášok o atraktívnych a zaujímavých témach v priestoroch kinosál CINEMAX.  Pripravené budú aj drobné vedomostné súťaže a kvízy. Nad podujatím prevzal záštitu prezident Slovenskej republiky pán Andrej Kiska a Ján Nosko, primátor mesta Banská Bystrica.

Súťaže

Aj tento rok sme pripravili niekoľko zaujímavých súťaží, v ktorých budete môcť naplno prejaviť vašu fantáziu, kreativitu, vedomosti a najmä vášeň pre vedu a poznanie!

Viac informácií o programe a súťažiach: www.nocvyskumnikov.sk

Fanpage: www.facebook.com/nocvyskumnikov/

Festival vedy EURÓPSKA NOC VÝSKUMNÍKOV je projekt podporovaný rámcovým programom Európskej komisie na podporu výskumu, vývoja  a inovácií – Horizon 2020, v časti – Marie Sklodowska-Curie actions. Hlavným cieľom je priblížiť verejnosti výskumníkov ako „Obyčajných ľudí“ s neobyčajným povolaním.

Pridať do kalendára 29/09/17 09:00 Europe/Paris Noc výskumníkov Noc výskumníkov v Banskej Bystrici Európska Noc výskumníkov 2017 v Banskej Bystrici sa usk...www.podujatiabb.sk | portál podujatí Europa shopping center www.nocvyskumnikov.sk true MM/DD/YYYY