štvrtok
17:00
22 jún

IMT SMILE

KULTÚRA
Amfiteáter
Miesto konania
KLIKNITE TU
Webová adresa

V rámci 6. ročníka Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica – FUBABY 2017 odohrá koncert slovenská rocková skupina IMT SMILE v termíne 22. júna 2017 na Amfiteátri v Banskej Bystrici.Lístky su už dostupné v informačnom centre Mesto Banská Bystrica alebo TU: https://www.ticketportal.sk/Event/FUBABY_Koncert_IMT_SmileKaždý kto si zakúpi lístok je automaticky zaradený do súťaže o exkluzívne ceny.PROGRAM – Amfiteáter (v cene lístka IMT SMILE):

17:00 – Pozdrav Banskobystrických Baranov – autogramiáda hokejistov iCLINIC Banská Bystrica

17:30 – Vystúpenie folklórneho súboru

18:05 – Hudobné vystúpenie skupiny Dávid Bílek a MED 

18:45 – Hudobné vystúpenie skupiny Sematam

19:30 – Koncert IMT SMILE

Dávid Bílek a MED – dvojnásobný laureát súťaže konzervatórií Slovenska a polucháči konzervatória Banskej Bystrice

SEMATAM – víťazi Slovenskej hudobnej ligy 2016. Nitranska FUNKY formácia. Sematam je mladá kapela z Nitry pozostávajúca zo 7 členov. Hudba Sematam obsahuje prvky funky, popu a hip-hopu, doplnené o jedinečný štýl týchto mladých hudobníkov.

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica je populárne podujatie kreatívneho priemyslu – nový, tradičný, európsky festival umenia pod holým nebom s päť ročnou tradíciou. Poskytuje vo svojich sekciách jedinú profesionálnu platformu pre realizáciu tvorcov, interpretov aj konzumentov súčasných umeleckých diel. FUBABY už po šiesty krát prinesie v termíne od 19. júna do 24. júna 2017 väčšinové výtvarné, hudobné, audiovizuálne umenie z uzavretých priestorov galérií , múzeí a sál priamo na dosah obyvateľom a návštevníkom Banskej Bystrice.

Zľavy pre študentov, dôchodcov a ZŤP možno uplatniť v nákupnom košíku. 

 

POZOR CENY VSTUPENIEK SA BUDÚ ZVYŠOVAŤ

POZOR!!! Vstupenky za cenu 12 eur je možné zakúpiť do 10.6.2017od 11.6.2017 je cena vstupeniek 15 eur a v deň koncertu na mieste 18 eur.Kúpiť vstupenky

Pridať do kalendára 22/06/17 17:00 Europe/Paris IMT SMILE V rámci 6. ročníka Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica – FUBABY 2017 odohrá koncert...www.podujatiabb.sk | portál podujatí Amfiteáter http://fubaby.sk true MM/DD/YYYY