piatok
19:00
22 september

Fedor Gál: Ešte raz a naposledy v Banskej Bystrici

Iné
Kníhkupectvo Artforum, Horná Strieborná 10
Miesto konania
KLIKNITE TU
Webová adresa
bystrica@artforum.sk
Emailová Adresa
Autorské uvedenie novej knihy rozhovorov reportéra Karola Sudora so sociológom a výraznou tvárou Nežnej revolúcie - Fedorom Gálom.

Fedor Gál patrí k najznámejším intelektuálom na Slovensku a v Česku, ktorý sa už desaťročia razantne vyjadruje k veciam verejným. Teraz vychádza takmer tristostranová kniha rozhovorov s množstvom archívnych fotografií o celom jeho živote s názvom Ešte raz a naposledy a podtitulom Koniec príbehu. On sám ju označil ako svoj testament s tým, že je čas posunúť štafetu iným. 

Fedora spovedal novinár, víťaz štyroch Novinárskych cien v kategórii Najlepší rozhovor, Karol Sudor. Výsledkom je materiál, v ktorom sa Fedor, okrem iného, prvýkrát v živote vyjadruje aj k veciam, o ktorých vždy mlčal – k súkromiu, vlastným trápeniam, pochybnostiam a zlyhaniam, ale aj k svojim trinástym komnatám. 

Na uvedenie knihy a diskusiu v kníhkupectve Artforum Banská Bystrica vás pozývajú Fedor Gál a Karol Sudor.

Podujatie vám prináša vydavateľstvo N Press, kníhkupectvo Artforum Banská Bystrica a projekt Literárna bašta.

Vstup je voľný!

 
Pridať do kalendára 22/09/17 19:00 Europe/Paris Fedor Gál: Ešte raz a naposledy v Banskej Bystrici Autorské uvedenie novej knihy rozhovorov reportéra Karola Sudora so sociológom a výraznou...www.podujatiabb.sk | portál podujatí Kníhkupectvo Artforum, Horná Strieborná 10 https://www.facebook.com/events/213194512546858 bystrica@artforum.sk true MM/DD/YYYY